آپلود عکس رعایت اخلاق و آداب انتخاباتی وظیفه همه کاندیداهاست - شاهین شهر نیوز


شاهین شهر نیوز
بروز ترین سایت خبری شاهین شهر Shahin Shahr news
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: شاهین شهر نیوز - ۱۳٩٢/۳/۱۸
فرماندار شاهین شهر و میمه گفت: رعایت اخلاق اسلامی و آداب رقابت سالم وظیفه تک تک نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاست.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران اصفهان مصطفی هادی زاده ' در نشستی با نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای این شهرستان اظهار کرد: این رویکرد نامزدها به سلامت و امنیت روانی و اجتماعی انتخابات کمک می کند و درصد مشارکت را نیز افزایش خواهد داد.


وی با اشاره به همزمانی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی تصریح کرد: این موضوع موجب شده تا این انتخابات در سطحی بالاتر برگزار و ارزش جایگاه آن در خلق حماسه سیاسی نیز بیش از پیش نمایان شود.
فرماندار شاهین شهر تاکید کرد: حرکت در مسیر عقل، شرع و قانون وظیفه همگانی نامزدها بوده و مجریان انتخابات نیز پاسدار حقوق قانونی همه کاندیداها و رای دهندگان خواهند بود.
هادی زاده اضافه کرد: نامزدها از تخریب یکدیگر و وعده های بی اساس به مردم بپرهیزند و شور و اشتیاق انتخاباتی را با شیوه های صحیح فراهم کنند.
فرماندار شاهین شهر و میمه خاطر نشان کرد: دشمنان بیش از سه دهه است که علیه نظام اسلامی توطئه می کنند و همواره شکست خورده اند و این بار نیز تمام تمرکز و تلاش خود را برای دسیسه چینی در انتخابات پیش رو به کار خواهند بست.
به گفته این مسوول، ملت ولایتمدار ایران، بصیر و هوشیار است و جواب دشمنان را با حضور حداکثری و حماسی در انتخابات خواهد داد.
شهرستان شاهین شهر و میمه با ۲۰۱هزار و ۱۰۹ نفر جمعیت در ۱۵ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد

منبع: باشگان خبرنگاران

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :