آپلود عکس شهر کاشان دارای بیشترین رأی اولی است/خمینی‌شهر بیشترین واجد شرایط رأی را دارد - شاهین شهر نیوز


شاهین شهر نیوز
بروز ترین سایت خبری شاهین شهر Shahin Shahr news
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: شاهین شهر نیوز - ۱۳٩٢/۳/۱٩
مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان:
شهر کاشان دارای بیشترین رأی اولی است/خمینی‌شهر بیشترین واجد شرایط رأی را دارد

مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان گفت: بیشترین رأی اولی پس از شهر اصفهان که 36 هزار و 58 رأی اولی است، مربوط به شهر کاشان با 5 هزار و 455 نفر و بیشترین واجد شرایط نیز پس از شهر اصفهان مربوط به خمینی‌شهر اصفهان با 199 هزار و 643 نفر است.

خبرگزاری فارس: شهر کاشان دارای بیشترین رأی اولی است/خمینی‌شهر بیشترین واجد شرایط رأی را دارد

 


تورج حاجی‌رحیمیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در پاسخ به این سئوال که بیشترین رأی اولی‌ها مربوط به کدام شهرستان‌ها هستند، اظهار کرد: استان اصفهان 3 میلیون و 198 هزار و 43 جمعیت واجد شرایط شرکت در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا دارد که از کل جمعیت واجد شرایط یک میلیون و 388 هزار و 869 نفر در شهر اصفهان و بقیه در 22 شهرستان استان پراکنده هستند.

وی افزود: شهرستان خمینی‌شهر پس از اصفهان با داشتن 199 هزار و 643 نفر واجد شرایط رأی بیشترین جمعیت رأی‌دهنده در استان و سپس شهرستان‌های نجف‌آباد،لنجان،فلاورجان،شاهین‌شهر و میمه و نیز شهرضا بیشترین واجدین شرایط را دارند.

مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان تصریح کرد: امسال 83 هزار و 43 رأی اولی در استان اصفهان داریم که شهر اصفهان با داشتن 36 هزار و 58 هزار نفر بیشترین رأی اولی را در استان دارد.

وی ادامه داد: پس از شهر اصفهان، بیش‌ترین رأی اولی در کاشان و خمینی‌شهر، لنجان، فلاورجان، شهرضا و برخوار است.

منبع: خبرگزاری فارس

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :