آپلود عکس مسابقات دوچرخه سواری تریال قهرمانی کشور در شاهین شهر - شاهین شهر نیوز


شاهین شهر نیوز
بروز ترین سایت خبری شاهین شهر Shahin Shahr news
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: شاهین شهر نیوز - ۱۳٩٢/۳/٢٠
رییس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان از میزبانی مسابقات دوچرخه سواری تریال قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران اصفهان کیوان لیمویی با اشاره به اینکه اصفهان در ۳۱ خرداد سال جاری میزبان مسابقات تریال قهرمانی کشور در رده جوانان و بزرگسالان خواهد بود، اضافه کرد: این رقابت ها در حاشیه زاینده رود برگزار می شود.

وی بااشاره به اینکه نخستین بار به تمام رشته های دوچرخه سواری مسابقات قهرمانی کشور تیم اعزام می کنیم اظهار کرد: در رشته های سرعت، کوهستان، کورسی، جاده و تریال در مسابقات قهرمانی کشور که در استان های مختلف برگزار می شود شرکت خواهیم کرد.

کیوان لیمویی در این خصوص خاطرنشان کرد:بانوان رکابزن اصفهانی در مسابقات سرعت و استقامت قهرمانی کشور از ۱۴ تیر سال جاری به مدت چهار روز در پیست دوچرخه سواری تهران شرکت می کنند.

وی گفت: مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان و جوانان از ۲۷ خرداد سالجاری به مدت دو روز در رامسر برگزار می شود و به همین منظور اردوی آمادگی تیم اصفهان پیش از این رقابت ها برپا می شود.
وی ادامه داد: با همکاری کمیته کورسی استان اردوی آمادگی و انتخابی تیم دوچرخه سواری نوجوانان و جوانان استان اصفهان از ۲۳ خرداد به مدت چهار روز در شهرستان شاهین شهر با شرکت ۱۰ نفر از نفرات برتر مسابقات لیگ استان برگزار خواهد شد/س

منبع: باشگاه خبرنگاران

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :