آپلود عکس برترین های دومین دوره مسابقات کشوری رباتیک معرفی شدند - شاهین شهر نیوز


شاهین شهر نیوز
بروز ترین سایت خبری شاهین شهر Shahin Shahr news
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: شاهین شهر نیوز - ۱۳٩۱/۱/۳۱
برترین های دومین دوره مسابقات کشوری رباتیک معرفی شدند


 در آیین اختتامیه دومین دوره مسابقات کشوری رباتیک برترین های لیگ ها معرفی شدند.

 

مراسم اختتامیه شامگاه دیروز 25 فروردین ماه در تالار شیخ بهایی برگزار شد.

در این آیین رئیس شورای اسلامی شاهین شهر حیدر علی عارفیان ، رباتیک را به عنوان پیش نیاز علوم نوین دانست و گفت: برگزاری چنین مسابقاتی می تواند به رشد و گسترش فضای علمی کشور کمک کند.

وی به شور علمی و تفکر خلاق نسل جوان ایران اشاره کرد و افزود: این شور و اشتیاق به خوبی در فعالیت های پژوهشگران رباتیک نمایان است.

رئیس شورای اسلامی شهر در پایان از متولیان برگزاری و شرکت کنندگان تشکر و قدردانی کرد .

در ادامه دبیر علمی این دوره از مسابقات کشوری رباتیک برترین های رقابت ها را به شرح زیر اعلام کرد:


در رشته مسیریاب دانش آموزی :

1-  رضا محزونیه   ( اول )

2- مهر آسا پور داد – مهرناز پور داد ( مشترکا ً دوم  )

3- آرشام گنجی ( سوم  )

4- امیرعلی اورنگ زمان – امیررضا عابدینی نظری – ماهان امیری – محمد امین نورمحمدی – مرتضی عابدینی نظری ( مشترکا ً چهارم  )

5- کیانا پرچمی – ثمن سیروس ( پنجم  )

6-  سید جعفر حسینی – سید محمد حسین ناصری نژاد – مهدی زاهدی مبینی   (ششم )

7- علیرضا بوکتین ( هفتم )

8-  فروغ الله بیگی – زینب انصاری – ریحانه تیموری (مشترکا ً هشتم )

9-  میلاد صدیقی – محمد سلطانی ( نهم )

10 - صدف مدرسی – مهشاد برجیس – دل آرام ربیعی – زهرا وکیلی رتبه دهم لیگ دانش آموزی را به خود اختصاص دادند.

رشته : مسیریاب پیشرفته

1- رضا محزونیه( اول )

2- احمد اسماعیلی – مجید هلالیان (دوم )

 

رشته : مسیریاب دانشجویی

1-  محمد اکبر فرمانبر – پیمان پقه – پیمان قلعه قافی – غفار همتی – ایمان سندگل   (مشترکا ً اول)

2- علی فتحی پور – عرفان قسمتی – افرا بابایی – رضا بیاتی – امید شکیبایی – پوریا امینیان ( دوم )

3-  فائزه گوهری – مهناز رضوی ( سوم )

4-  فائزه گوهری – مصطفی عباچی زاده ( چهارم  )

5- مسعود عظیمی – محمد میوه چی – مهسا سروش – مریم شکاری ( پنجم )

6- محسن پیر فخرآبادی – مهدی اکبر فخر آبادی ( ششم )

7- سید امیر افتخاری – احمد حاجت زاده – ریحان ناجی مقدم  ( هفتم )

رشته ماز خط :

1- آزاده نوری – وحید سهیلی آرا ( اول )

2- سپیده حسین پور همدانی ( دوم )

3-  وحید سهیلی – آزاده نوری ( سوم )

4-  حسن خدابخش خامنه ( چهارم)

ضمنا ً تیمهای هویی تی – پردیس یک و سالاو در رشته میکروموس به ترتیب اول تا سوم شدند که اسامی این افراد در بخشهای بعدی به اطلاع خواهد رسید .

یادآور می گردد از طرف دانشگاه مالک اشتر و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری به برترین های این دوره علاوه بر اهداء جوایز نقدی ، لوح و تندیس مسابقات نیز اهداء گردید .

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :