آپلود عکس نماینده منتخب شهرستان: ادارات شهرهای شاهین شهر، میمه و برخوار ناتوانند - شاهین شهر نیوز


شاهین شهر نیوز
بروز ترین سایت خبری شاهین شهر Shahin Shahr news
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: شاهین شهر نیوز - ۱۳٩۱/٢/۳

اصفهان- خبرنگار کیهان:
نماینده منتخب مردم شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار، دستگاه های اجرایی حوزه انتخابیه خود را ناتوان و بیمار دانست و گفت: ادارات کل استان هیچ هویتی به ادارات خود در شهرستان های مذکور نداده و این ادارات صوری هستند.
حسینعلی حاجی با اعلام اینکه در حال حاضر مهمترین دغدغه مردم مشکل آب و آلاینده های ناشی از صنایع منطقه است، گفت: هر چند مشکل اصلی منطقه و استان آب است و در گذشته به این پدیده و بحران به خوبی توجه نشده است امام امروز شاهین شهر، میمه و برخوار بدترین وضعیت را در استان دارد که باید به این مهم توجه شود.
وی با اعلام اینکه بسیاری از شهرستان های استان از جمله نجف آباد، فلاورجان و شهرهای شرق استان با ایجاد کانال از آب برخوردارند، اضافه کرد: شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار از این نعمت محروم است و مسئولان در این زمینه تبعیض قائل شده اند.
نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار با بیان اینکه اکثر مردم منطقه به شغل کشاورزی مشغولند، افزود: کشاورزان که تنها ممر درآمد آنها از کشت و تولید است چگونه باید امرار معاش کنند.
وی با بیان اینکه ادارات منطقه بسیار ناتوان و بیمار هستند، گفت: در بررسی های به عمل آمده به عینه مشاهده می شود که این ادارات از سوی ادارات کل استان هیچ هویتی پیدا نکرده اند و تفویض اختیار برای کار ندارند.
حاجی وضعیت بهداشت و درمان حوزه انتخابیه خود را اسفبار خواند و با گلایه از مدیران شبکه بهداشت و درمان به ویژه رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: در حال حاضر وضعیت درمان در دو شهرستان مزبور مطلوب نیست و از لحاظ درمانی مردم با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند.
وی با بیان اینکه مردم برای یک تزریقات ساده و فشار خون گرفتن در منطقه مشکل دارند از وضعیت بیمارستان گلدیس ابراز نارضایتی و اضافه کرد: مسئولان درمان در این منطقه به بیمار به عنوان یک کالا نگاه می کنند و بیشتر به فکر سود خود هستند.
حاجی با اعلام اینکه زیرمیزی گرفتن توسط برخی پزشکان حرف اول را در منطقه می زند بر تغییر نگاه مسئولان بهداشت و درمان منطقه و استان به بیماران خود تأکید کرد و گفت: چنانچه دیدگاه ها نسبت به بیماران تغییر نکند در نخستین جلسه شورای اداری استان پس از شروع کار اسم آنها را به رسانه ها خواهم کشاند.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :