آپلود عکس پروژه تصفیه پساب شاهین‌شهر به بهره‌برداری می‌رسد - شاهین شهر نیوز


شاهین شهر نیوز
بروز ترین سایت خبری شاهین شهر Shahin Shahr news
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: شاهین شهر نیوز - ۱۳٩۱/٢/۱٠
پروژه تصفیه پساب شاهین شهر به بهره برداری می رسد

خبرگزاری فارس: شهردار شاهین شهر گفت: در آینده‌ای نزدیک پروژه تصفیه پساب شاهین شهر در راستای مصرف فضای سبز برای نخستین بار در شاهین شهر مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، ناصر نفری ظهر امروز در همایش ملی شورا‌ها اظهار داشت: در حال حاضر نقش تقنینی شورا‌ها و حضور آنها در سطح شهر‌ها و روستا‌ها به عنوان نمایندگان مردم در سازندگی و پیشرفت کشور نمایان است.

وی با اشاره به اینکه نماد و نمود نقش‌آفرینی شورا‌ها در سازندگی شهر‌ها مشهود است، اضافه کرد: حضور شورا‌ها و نقش‌آفرینی آنها در صحنه سازندگی و بالندگی کشور را به همراه دارد.

شهردار شاهین‌شهر با اشاره به اینکه نمایندگان مردم به عنوان آبرو و زینت شورا‌ها هستند، تصریح کرد: این افراد باید به صورتی ادله تقنین را به منصه ظهور بگذارند که عدالت‌محوری مبنای مصوبات آنها در سطح شهر باشد.

وی با اشاره به اینکه شهردار و شورایی موفق است که این دو مجموعه در کنار یکدیگر به دنبال برطرف کردن مشکلات موجود در شهرها باشند، ادامه داد: طی سال‌های فعالیت شورا‌ها در سطح کشور بسیاری از اقدامات سازنده در راستای رشد، پیشرفت و توسعه کشور صورت گرفته است.

نفری با اشاره به پروژه‌های اجرایی شاهین شهر در سال جاری تأکید کرد: در آینده‌ای نزدیک پروژه تصفیه پساب شاهین‌شهر برای مصرف فضای سبز برای نخستین بار در شاهین‌شهر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

نفری افزود: هم‌چنین طی 15 روز آتی بهره‌برداری از تقاطع بزرگ غیر هم‌سطح ولی‌عصر در شاهین‌شهر صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه شورا‌ها و شهرداری‌ها باید تمام اقدامات خود را در راستای رضایتمندی مردم انجام بدهند، بیان داشت: مسئولان نباید حضور شورا‌ها و شهرداری‌ها را در راستای رشد و سازندگی شهر‌ها و روستا‌ها نادیده بگیرند.

فارس شماره: 13910209001081

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :