آپلود عکس متلاشی شدن 2 پاتوق مواد مخدر صنعتی در شاهین شهر - شاهین شهر نیوز


شاهین شهر نیوز
بروز ترین سایت خبری شاهین شهر Shahin Shahr news
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: شاهین شهر نیوز - ۱۳٩۱/٢/٢٠
سرهنگ بلفکه عنوان کرد:
متلاشی شدن 2 پاتوق مواد مخدر صنعتی در شاهین شهر
اصفهان-خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی شاهین شهر گفت: با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه طی دو عملیات جداگانه دو پاتوق استعمال مواد مخدر صنعتی متلاشی و 10 نفر دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سر هنگ غلام‌عباس بلفکه با اعلام این مطلب اظهار داشت: مأموران انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی طی دو عملیات جداگانه دو پاتوق استعمال و توزیع ماده مخدر شیشه را در سطح شهر شناسایی و شش نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

وی افزود: در این عملیات ابتدا یکی از عوامل اصلی توزیع ماده مخدر شیشه در شاهین شهر به هویت " فرشید " که با راه اندازی یک پاتوق اقدام به توزیع شیشه و ساخت پایپ های استعمال شیشه و فروش آنها می کرد شناسایی و پس از دستگیری وی حین توزیع شیشه و کشف بیش از 8 گرم از این ماده ماموران با دستور مقام قضایی به پاتوق این فرد در یکی دیگر از محلات شهر رفته و سه نفر به نام های "شهرام ،فرید وفرهاد " را به همراه دو متهمه  در حال ساخت پایپ استعمال شیشه و استعمال مواد مخدر دستگیر کردند.


این مقام مسئول عنوان داشت: در بازرسی از این پاتوق مقدار 84 گرم شیشه و 9 گرم هروئین را به همراه تعداد30عدد پایپ استعمال شیشه و دو ترازوی توزین مواد مخدرکشف و ضبط شد .

سرهنگ بلفکه ادامه داد: در عملیات دوم مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با بکار گیری اقدامات پلیسی فردی را به نام "فریدون" که اقدام به راه اندازی پاتوق استعمال شیشه در منزل خود نموده و موجب سلب آسایش عمومی شده بود را شناسایی وبا هماهنگی مقام قضایی با ورود به پاتوق ضمن دستگیری وی دو متهم دیگر را در حال استعمال مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از منزل وی نیز مقدار 4 گرم شیشه به همراه چندین پایپ و ادوات استعمال مواد مخدر کشف و ضبط کردند.

سرهنگ بلفکه اضافه کرد: تمامی دستگیر شدگان به مراجع قضایی تحویل و با صدور قرار صادره روانه زندان شدند.

کشف سیگار و تنباکوی قاچاق از یک واحد صنفی در اصفهان

سرهنگ محمدعلی بختیاری اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با کالاهای قاچاق در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری سیگار و تنباکوی قاچاق در یک واحد صنفی موضوع ماموران یکی از کلانتری های این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از موضوع با هماهنگی مقام قضایی به محل اعزام و واحد صنفی مربوطه را مورد بازرسی قرار دادند.

این مقام مسئول عنوان داشت: در این عملیات تعداد 17هزار و 440 نخ انواع سیگار ، چهار هزار و 332 عدد فندک اتمی و 43 بسته تنباکو خارجی قاچاق کشف و ضبط شد .

سرهنگ بختیاری گفت: در این رابطه متصدی واحد صنفی مذکور به نام "حمیدرضا- ن" دستگیر و به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد .

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :