آپلود عکس ایرلاین‌ها در انتظار توسعه صنعت گردشگری کلان شهر اصفهان - شاهین شهر نیوز


شاهین شهر نیوز
بروز ترین سایت خبری شاهین شهر Shahin Shahr news
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: شاهین شهر نیوز - ۱۳٩۱/٢/٢۸
 
 
حسینی دولت آبادی:

ایرلاین‌ها در انتظار توسعه صنعت گردشگری کلان شهر اصفهان

نماینده مردم برخورار، شاهین شهر، میمه با بیان این که با توسعه صنعت گردشگری اصفهان شاخص اقتصادی آن افزایش می‌یابد، گفت: با توسعه گردشگری و تقویت زیر ساخت های این صنعت می توانیم بسیاری از توریست‌ها را برای بازید از آثار و بناهای تاریخی اصفهان به این شهر بکشانیم.

سید محمود حسینی دولت آبادی در گفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: گردشگری گرچه یک پدیده فرهنگی است، لیکن گردشگری امروز به یک صنعت اشتغال‌زا و ایجاد‌کننده ارزش افزوده تبدیل شده است.

نماینده مردم برخورار، شاهین شهر، میمه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:  با توسعه صنعت گردشگری و تقویت زیر ساخت‌های این صنعت می توانیم، بسیاری از توریست‌های دنیارا برای بازید از آثار و بناهای تاریخی نصف جهان به این شهر بکشانیم.

وی ادامه داد: یکی از مهم ترین راه‌های حفظ و پایدار ماندن میراث فرهنگی، تقویت واشاعه هنرها ، سنت‌ها و آداب و رسوم ملت ها است که در این راستا باید شهرداری‌ها و سازمان میراث فرهنگی همکاری لازم را به عمل آورند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآورشد: مسئولان باید هرچه سریع‌تر برای تبدیل کردن استان اصفهان به یک منطقه جهانی گردشگری برنامه جامعی را تدارک ببینند،چراکه این منطقه از جاذبه‌های بالقوه‌ای برخوردار است.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :