آپلود عکس صنعت کشاورزی شاهین شهر تشنه صنایع تبدیلی کارآمد - شاهین شهر نیوز


شاهین شهر نیوز
بروز ترین سایت خبری شاهین شهر Shahin Shahr news
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: شاهین شهر نیوز - ۱۳٩۱/۳/۳
حسینی دولت آبادی:

صنعت کشاورزی شاهین شهر تشنه صنایع تبدیلی کارآمد

نمانده مردم برخوار , شاهین شهر و میمه در مجلس با بیان اینکه اولین ارتباط دیداری مشتری با کالاها ی غیر نفتی از طریق بسته ‌بندی است ، گفت: با وجود پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالا در صنعت کشاورزی این حوزه انتخابیه ، هنوزبا مشکل بیکاری روبه رو هستیم.

سید محمود دولت آبادی در گفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: توجه به فراهم بودن شرایط کشاورزی در شهرستان های برخوار،شاهین شهر و میمه ، ما نیازمند صنایع تبدیلی هستیم تا با ساخت آن، کشاورزی رونق بگیرد و کشاورزان افزون‌بر گذشته از دسترنج خود بهره‌مند شوند.

نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: برای رسیدن به اهداف اقتصادی کشور ،باید مزیت ها و پتانسیل‌های کشاورزی ، صنعتی و اقتصادی بومی را فعال کرد، زیرا این امر موجب می شود نرخ بیکاری در کشور به نحو کارآمدی کاهش یابد.

وی ادامه داد : بسته‌بندی مناسب و شکیل در دنیا به یک علم تبدیل شده است و همه تاجران تلاش می‌کنند با بسته‌بندی مناسب از دیگر رقیبان فاصله بگیرند زیرا این امر موجب می شود شاخص اقتصادی کشور به نحو چشمگیری افزایش یابد.

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس دولت آبادی تصریح کرد :یکی از نیازهای اساسی انسان نیاز به کار کردن و تامین معاش است  در صورتی که به این نیاز توجه نشود بیکاری می‌تواند منشا مشکلات عدیده‌ای برای فرد و اجتماع باشد./

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :