آپلود عکس ششمین کاروان از شاهین شهر وارد آبادان شد - شاهین شهر نیوز


شاهین شهر نیوز
بروز ترین سایت خبری شاهین شهر Shahin Shahr news
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: شاهین شهر نیوز - ۱۳٩۱/۱/۱٠

ششمین کاروان از شاهین شهر وارد آبادان شد
 

در حالیکه در ایام بهاری و بیش از هر زمان دیگری مناطق جنگی به عطر و یاد شهدای دفاع مقدس معطر شده است بالغ بر 1600 زائر شاهین شهری از مشهد شهدا و مناطق جنگی جنوب بازدید نمودند .

رحیمی ، مسئول ستاد اسکان راهیان نور شاهین شهر ، در این باره گفت : تاکنون 5 کاروان شامل 1600 نفر از شاهین شهر به آبادان رسیدند که طی برتامه ریزی انجام شده از مناطق جتگی اروند کنار – معراج شهید تندگویان ، مناطق بیت المقدس و شلمچه – کربلای 4 – طلائیه – هویزه و دهلاویه زیارت کردند . همچنین بهشت شهدای اهواز و منطقه جنگی طریق القدس نیز زیارت گردید.

رحیمی ، مسئول ستاد اسکان که خود را خادم الشهدا معرفی کرد همچنین به خبرنگار ما گفت : در این سفر روحانی ، علاوه بر تأمین غذای گرم و خوابگاه مجهز ، زائران از توضیحات راویان نور و پخش فیلم عملیات های مختلف بهره مند شدند .

" عباس زاده " یکی از زائران اعزامی از شاهین شهر در مورد خدمات ارائه شده به خبرنگار ما اظهار داشت : به همت مسئولان امکانات کافی برای استفاده معنوی از این سفر فراهم شده و فرصتی برای زائران ایجاد شده تا یکبار دیگر با حضور کهکشان نورانی آرمانهای امام راحل و شهدای جنگ تجدید میثاق نمایند .

یادآور میگردد در ستاد اسکان راهیان نور شاهین شهر که از 23 اسفند ماه در منطقه بریم ، یکی از زیباترین مناطق آبادان تشکیل شده تاکنون سرهنگ عمویی ، سرهنگ نجیمی ، سرهنگ رفسنجانی ، و سرهنگ رجبی فرمانده فعلی سپاه شاهین شهر حضور داشته و بخشی از خاطره خوانی دوران دفاع مقدس را بعهده داشته اند .

سرهنگ شاه نظری فرماندهی گردان 104 لشگر امام حسین (ع) هماهنگ کننده این تور معنوی است .

عکس های مرتبط :

 

 

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :