پوشش 100 درصدی شبکه فاضلاب در شهر اصفهان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خبر داد
پوشش 100 درصدی شبکه فاضلاب در شهر اصفهان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: تا امروز فقط 91 درصد از مناطق شهر اصفهان تحت پوشش خطوط فاضلاب بودند اما با انجام پروژه‌های زیست‌محیطی امروز تمام مناطق شهر اصفهان تحت پوشش شبکه فاضلاب شهری هستند.

به گزارش شاهین شهر نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، هاشم امینی پیش از ظهر امروز در آئین بهره‌برداری از پروژه‌های زیست‌محیطی شهر اصفهان اظهار کرد: امروز یک فصل جدیدی را در حوزه مدیریت شهری در بخش فضای سبز ورق می‌زنیم؛ تا امروز فقط 91 درصد از مناطق شهر اصفهان تحت پوشش خطوط فاضلاب بودند اما با انجام این پروژه‌های زیست‌محیطی امروز تمام مناطق شهر اصفهان تحت پوشش شبکه فاضلاب شهری هستند.

وی تأکید کرد: تصفیه‌خانه شاهین‌شهر یکی از مشکلات جدی ما در حوزه سلامت، کشاورزی و محیط‌زیست بود اما با ورود شهرداری و صنعت این مشکل امروز حل شده است؛ بر اساس توافق صورت گرفته قرار است تا فاضلاب را در اختیار شهرداری قرار دهیم، شهرداری فاضلاب را تصفیه کند و از آن برای آبیاری فضای سبز استفاده کند که این اقدام با ارزشی است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه استفاده بهینه از پساب و بازچرخانی آب یک اقدام ضروری برای وضعیت امروز بحران آب کشور است، اضافه کرد: باید در جهت بازیافت آب اقدامات بیشتری انجام شود تا با بحران آب به خوبی مقابله کنیم.

/ 0 نظر / 38 بازدید