2500 شاهین‌شهری عازم حرم امام خمینی می‌شوند

علی رجبی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در 14 خرداد ماه اظهار کرد: مردم این شهرستان همانند سال‌های گذشته برای گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) عازم حرم مطهر امام (ره) می‌شوند.

وی به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط عوامل و مسئولان اجرائی در این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: تمام زائران زیر پوشش بیمه غرامت هستند و با بسته‌ها و امکانات ویژه فرهنگی و رفاهی از این افراد پذیرایی می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه شاهین‌شهر با اشاره به اینکه دهم خرداد ماه امسال شاهین‌شهر میزبان پاسداران دانشکده امیرالمؤمنین (ع) است، تصریح کرد: شهرستان شاهین شهر در مسیر بازگشت کاروان‌های اعزامی به حرم امام (ره) از 500 نفر از بسیجیان شهرستان دشتی بوشهر پذیرایی می‌کند.

وی با اشاره به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و خلق یک حماسه بزرگ توسط مردم همیشه در صحنه ایران اضافه کرد: مردم شهرستان شاهین‌شهر و میمه در روز 24 خرداد ماه امسال با حضور بیش از 80 درصدی خود در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری جواب آمریکا و اسرائیل را می‌دهند.

رجبی تاکید کرد: سپاه ناحیه شاهین‌شهر و میمه در سه مرحله طرح‌های بصیرتی را در مساجد، ادارات و پایگاه‌ها توسط هادیان سیاسی برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه 50 درصد امنیت انتخابات پیش رو در سطح این شهرستان به عهده سپاه است، افزود: مرحله نخست و دوم طرح‌های بصیرتی اجرا شده است، اما مرحله سوم این طرح‌ها پس از 15 خرداد ماه امسال به اتمام می‌رسد.

منبع: خبرگزاری فارس     

/ 0 نظر / 10 بازدید