پیام شهردار شاهین شهر

بسمه تعالی

درنظام اجتماعی اسلام ، برآبادکردن شهرها تاکید فراوان شده است.در قرآن کریم آمده است:( خداوند شما را از خاک آفرید و به آبادانی آن گماشت) ازاین آیه شریفه اینگونه استنتاج می گردد که یکی از وظایف انسان سازندگی و عمران است.

برتری فرهنگ اسلام بر دیگر فرهنگها از آن جهت است که در اسلام ،به همان میزان که به خودسازی تاکید شده،به امر سازندگی و عمران شهرها نیز توجه شده و از کار و تلاش در این مسیر به عنوان امری مقدس یادشده است.

اینک در آغاز دهه مبارکه مهدویت و هفته شاهین شهر فرصت مغتنمی فراهم آمد تا با تورق خدمات یکسال گذشته، عملکرد شهرداری را در قالب توصیه های قرآنی بار دیگر باز نگری نمائیم.

دریکسال گذشته ،خوشبختانه شهرداری ضمن برخورداری از کارکنان متعهد و متخصص و مبتکر که همگی از پشتوانه های علمی مناسبی برخوردارند کوشیده است در سایه هدایت و نظارت عزیزان شورای اسلامی شاهین شهر در حوزه های مختلف تلاش مضاعف نموده تا به تعهدات خویش در خصوص موارد ذیل عمل نماید:

پاکیزگی و تنظیف هوای شهر تا رسیدن به یک شهر سالم

بهبود مدیریت عبور ومرور و دستیابی به حمل ونقل سریع،ایمن،ارزان بعنوان یک شهر روان

زیباسازی محیط شهری تا رسیدن به یک شهر سبز

توسعه کمی و کیفی فعالیت های آموزشی،فرهنگی ، ورزشی و ارتقاء فرهنگ شهروندی به مثابه زیر ساخت اساسی یک شهر فرهنگی

اجرایی شدن صدها طرح و پروژه بر محورهای پیش گفت، این نوید را می دهد که شاهین شهر و مردم محترم آن راز پروانگی را آموخته و برای پرواز به آسمان سعادت و آبادی به لمس ثانیه ها مشغول باشند... لحظاتی که هردم آن زلالی زندگی را بدیع تر و جلوه انگیز تر می نماید.

دهه مهدویت و هفته شاهین شهر بر شما شهروندان گرامی مبارکباد.

                                                                                             ناصر نفری

شهردار شاهین شهر

منبع: سایت سازمان رفاهی تفریحی شاهین شهر

/ 0 نظر / 39 بازدید