کشف خودروی سرقتی توسط نگهبانان محله/ سارق خانه‌های سازمانی دستگیر شد

رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری از کشف خودروی سرقتی، دستگیری سارق خانه های سازمانی و کشف 10 کیلوگرم مواد مخدر توسط نگهبانان محله خبر داد.

سرهنگ ناصر سیفیان در گفتگو با خبرنگار مهر بااشاره به فعالیتهای شرکتهای حفاظتی و مراقبتی در خصوص کشفیات نگهبان های محله اظهار داشت: چندی قبل مردی هراسان در خیابان شیخ بهایی تهران در خواست کمک می کرد که نگهبانان محله به کمک او شتافتند. مرد میانسال که زبانش از ترس بند آمده بود از سرقت خودروی پژو خبر داد.

وی ادامه داد: بلافاصله سه نگهبان محله اقدام به شناسایی سارق کرده و برای دستگیریش وارد عمل شدنداما دزد جوان یکی از ماموران را با خودرو مجروح کرد.

به گفته رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری، سرانجام سارق خودرو با تلاش دو نگهبان محله دستگیر شد.

سیفیان در خصوص سایر کشفیات این پلیس تاکید کرد: واحد گشت موسسه ساعی نظم شاهین اصفهان سارقی را که از نرده های خانه ای در شهرک شهید مطهری در حال ورود غیر مجاز بود شناسایی و پس از دستگیری به ماموران کلانتری 13 شاهین شهر تحویل داده شد. متهم پس از انتقال به کلانتری به سه فقره سرقت طلا و پول نقد اهالی شهرک اعتراف کرد.

وی افزود: در پرونده دیگری نگهبانان گشت انتظام آوران در بندرعباس به یک دستگاه موتور سیکلت مشکوک شده و دستور ایست می دهند اما دو راکب که در حال پرسه زنی بودند به دلیل نداشتن راه فرار موتور را رها کرده و اقدام به فرار کردند. نگهبانان با بررسی موتور موفق به کشف 10 کیلوگرم ماده مخدر تریاک شدند. تحقیقات برای دستگیری متهمان ادامه دارد.

/ 0 نظر / 18 بازدید