پسر شیشه‌ای پدرش را در خواب کشت

به گزارش روز سه‌شنبه جام‌جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، مصطفی صادقیان با بیان این مطلب اظهار کرد: ساعت 8 صبح روز 31 اردیبهشت پسر جوان خانواده‌ای که سابقه مصرف شیشه دارد در منطقه میمه شهرستان شاهین شهر هنگامی که پدرش در خواب بوده براثر توهم ناشی از مواد مصرفی با سنگ ضربه‌ای به سر پدرش ا وارد می‌کند و از صحنه متواری می‌شود.

وی افزود: اعضای خانواده به محض اطلاع، پدر خانواده را سریعاً به بیمارستان منتقل می‌کنند اما علی رغم تلاش‌های پزشکان و انجام چندین عمل جراحی بر روی وی نهایتاً بعد از ظهر دیروز پدر خانواده در بیمارستان فوت می‌کند.

صادقیان اظهار کرد: با فوت این شخص پرونده جهت دستگیری پسر جوان خانواده که مرتکب قتل پدرش شده در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان شاهین شهر قرار می‌گیرد و سرانجام ماموران وی را در منزلش دستگیر می‌کنند.

سرپرست مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان عنوان کرد: با توجه به عدم تعادل روحی متهم به بیمارستان تخصصی بیماران روانی منتقل و در حال حاضر تحت درمان پزشکان قرارگرفته است.

صادقیان خاطر نشان کرد: به وجود آمدن حالات عصبی، توهم، جنون آنی، لرزش، آلزایمر، افکار قتل و خودکشی، بالارفتن فشار خون، بالا رفتن حرارت بدن و تپش قلب، ضعف سیستم ایمنی بدن، سردرد‌های طاقت فرسا و افزایش سرعت تنفس از مهم‌ترین عوارض خطرناک مصرف شیشه است. رفتار‌ها و واکنش‌های شخص شیشه‌ای کاملاً غیر قابل پیش بینی بوده و امکان دارد رفتاری خشونت آمیز از خود نشان دهد، که در این خصوص مواردی از جدال‌های شدید خانوادگی، تصادفات رانندگی و جنایت‌های لحظه‌ای از این افراد گزارش شده است.

وی به نقش خانواده‌ها در تربیت صحیح فرزندان اشاره کرد و بیان کرد: متاسفانه خانواده‌هایی که هیچگونه نظارتی بر روی فرزندانشان ندارند بعد از چند سال از اعتیاد فرزند خود مطلع می‌شوند که دیگر دیر شده و باید سخت ترین شرایط را برای ترک دادن اعتیاد فرزند خود تحمل کنند.

سرپرست مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان در پایان تاکید کرد: با توجه به نزدیکی ایام تابستان و فر ارسیدن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان خانواده‌ها باید نظارت و کنترل خود بر فرزندانشان را بیشتر کنند البته در نظر داشته باشند که این نظارت‌ها باید توام با احترام متقابل و به صورت برقراری ارتباط صمیمی با آنها و ایجاد فضای دوستی و محبت و پرکردن و گذاشتن وقت کافی برای فرزندان باشند.

/ 0 نظر / 14 بازدید