ارسال بیش از 35 اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره تئاتر کوثر

ارسال به دوستان
دبیر جشنوار تئاتر کوثر نطنز خبر داد
ارسال بیش از 35 اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره تئاتر کوثر

دبیر جشنوار تئاتر کوثر نطنز گفت: تاکنون بیش از 35 اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره تئاتر کوثر نطنز ارسال شده است.

خبرگزاری فارس: ارسال بیش از 35 اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره تئاتر کوثر

علی ترابیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نطنز اظهار کرد: نخستین جشنواره استانی تئاتر کوثر نطنز در راستای توجه به فعالیت هنرمندان متعهد، ایجاد فرصت و حمایت از گروه‌های نمایشی و ترویج فرهنگ دینی و شهروندی و همچنین به جهت آشنایی گروه‌های تئاتری استان اصفهان و انتقال تجربیات و تعامل با یکدیگر در طول سال توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر نطنز و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی نطنز در دو بخش تئاتر صحنه‌ای و خیابانی برگزار می‌شود.

وی افزود: تاکنون با گذشت 40 روز از انتشار فراخوان جشنواره حدود 35 اثر در دو بخش صحنه‌ای و خیابانی به دبیرخانه جشنواره ارسال و در بین ارسال‌کنندگان شهرستان شاهین‌شهر با ارسال 11 اثر از دیگر شهرها پیشی گرفته است.

دبیر جشنواره تئاتر کوثر نطنز از ارسال آثار توسط هنرمندان از شهرهای خمینی‌شهر، نطنز، زرین‌شهر، اصفهان، کاشان، فلاورجان، نائین و نجف‌آباد با ارسال آثار خود در مرحله اول جشنواره خبر داد و تصریح کرد: با توجه به درخواست متقاضیان مهلت ارسال آثار تا 13 مردادماه تمدید و نتیجه بازبینی آثار تا تاریخ 20 مرداد در وب‌سایت جشنواره و به صورت پیامکی به متقاضیان ارسال خواهد شد.

وی بیان کرد: با اعلام اسامی منتخبان مرحله نهایی، جشنواره از 28 الی 30 مرداد در دو سالن آمفی‌تئاتر و پارک‌ها و بوستان‌های شهر نطنز برگزار و برنامه‌ها شامل افتتاحیه، اجرای گروه‌های صحنه‌ای و خیابانی، برگزاری کارگاه تخصصی تئاتر و اختتامیه است.

ترابیان اضافه کرد: در مراسم اختتامیه به برگزیدگان در رشته‌های نویسندگی، کارگردانی، بازیگری، صحنه و لباس، گریم و موسیقی جوایزی به رسم یادبود اهدا می‌شود.

منبع :فارس

/ 0 نظر / 29 بازدید