دستگیری زن سارق شاهین‌شهری در کم‌تر از یک ساعت

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، به نقل از سایت اطلاع‌رسانی پلیس سرهنگ غلام‌عباس بلفکه با بیان این مطلب اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت در یکی از مناطق شهر اصفهان و گزارش آن از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به سرعت مأموران کلانتری 12 این فرماندهی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته از محل سرقت مشخص شد که سارق زنی بوده که با ترفندی خاص اقدام به سرقت از دخل مغازه کرده و از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه تصریح کرد: مأموران واحدهای گشت پس از دریافت مشخصات سارق از متصدی واحد صنفی اقدام به گشت‌زنی در خیابان‌های اطراف کردند و در کم‌تر از یک ساعت این زن سارق را شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهمه به نام "گلی - ر" 47 ساله پس از انتقال به کلانتری و در تحقیقات فنی پلیس علاوه بر بزه انتسابی به چندین فقره دخل‌زنی دیگر نیز اقرار کرد.

بلفکه در پایان با بیان اینکه تاکنون تعدادی از مال‌باختگان این پرونده مورد شناسایی قرار گرفته‌اند، اضافه کرد: متهمه به همراه پرونده به منظور بررسی بیش‌تر و شناسایی مال‌باختگان دیگر در اختیار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت که پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شود.

فارس شماره: 13910212000811

/ 0 نظر / 4 بازدید