حاجی‌: یک‌هفته زمان مجلس به معضلات اقتصادی پرداخته شود/مطهری: پیگیری می‌شود

حاجی‌: یک‌هفته زمان مجلس به معضلات اقتصادی پرداخته شود/مطهری: پیگیری می‌شود

شاهین شهر نیوز به نقل از ایسنا -نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داد که یک هفته از زمان مجلس با حضور دولت به بررسی معضلات اقتصادی اختصاص داده شود.


حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی که وجود دارد و گزارش خوبی که برای برون رفت از وضعیت کنونی اقتصاد توسط مرکز پژوهش‌های مجلس تهیه شده پیشنهاد دارم یک هفته از زمان مجلس را به این موضوع اختصاص دهیم.


وی افزود: در این یک هفته از دولت دعوت کنیم و با دولت برای هر معضلی مانند رکود، تورم، ارز و ... گفتمان داشته باشیم تا مشخص شود اگر دولت برای برون رفت برنامه‌ای داشته باشد آن برنامه بهتر است. چرا که بدنه کارشناسی کشور در اختیار دولت است. در آن زمان با حضور اعضای دولت این راهکار را به بحث می‌گذاریم یا اگر برنامه برون رفت ندارند برنامه برون رفتی که از سوی مرکز پژوهش‌ها در حدود ۱۳۰ صفحه تهیه شده مورد تبادل نظر قرار گیرد.


نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ با این وجود یک برداشت مشترکی بین دولت و مجلس در خصوص معضلات اقتصادی کشور صورت گیرد. یک زمان ما در مجلس مسئله‌ای را مطرح می‌کنیم که دولت به آن میزان حساسیت را برداشت نمی‌کند. باید یک وحدت برداشتی صورت گیرد. اگر این راهکارها قانون بخواهد که عمدتا نمی‌خواهد با طرح سه فوریتی آن را برای دولت تامین می‌کنیم. آقای رئیس مجلس گفتند این موضوع بحث درستی است ولی این موضوع را به یک جلسه دو ساعته بسنده کردند. جلسه دو ساعته خوب است ولی کافی نیست. آقای مطهری پیشنهاد دارم شما از این موضوع حمایت کنید و قبل از اینکه دولت بودجه را بیاورد این موضوع انجام شود.


علی مطهری در پاسخ به وی اظهار کرد: پیشنهاد شما قابل تامل و بحث است. این موضوع را در جلسه امروز هیات رئیسه پیگیری می‌کنم. 🆑 کانال شاهین‌شهر نیوز👇

https://shahinnews.persianblog.ir/

@shahinshahr_news


#شاهین_شهری

#شاهین_شهر

#شاهین_شهری_هاااا

#شاهینشهریاااا

#اصفهان

#shahinshar 

#shahinshahr

#shahinshahree 

#shahinshahr

#shahinshahrziba 

#shahinshahrcity 

#shahincity

#isfahan

/ 0 نظر / 7 بازدید