بهره‌برداری از پروژه‌های زیست‌محیطی شهر اصفهان با اعتبار 247 میلیارد تومان

ظهر امروز صورت گرفت
بهره‌برداری از پروژه‌های زیست‌محیطی شهر اصفهان با اعتبار 247 میلیارد تومان
ظهر امروز پروژه‌های زیست‌محیطی شهر اصفهان با اعتبار ۲۴۷۰ میلیارد ریال با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، ظهر امروز و با حضور شهردار  و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در قالب شصت و ششمین برنامه «هر هفته، چند افتتاح» ۲ پروژه به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی ۲ پروژه زیست‌محیطی آغاز شد.

پروژه‌هایی که امروز با حضور مدیران شهری به بهره‌برداری رسید پروژه‌های تصفیه‌خانه تکمیلی پساب سپاهان شهر برای آبیاری عرصه‌های فضای سبز جنوب شهر با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و ایستگاه پمپاژ و خط انتقال پساب تصفیه‌خانه شاهین‌شهر برای آبیاری فضای سبز شمال شهر اصفهان با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال است.

هم‌چنین در این برنامه عملیات اجرایی تصفیه‌خانه تکمیلی پساب شاهین‌شهر به منظور آبیاری عرصه‌های فضای سبز شمال شهر اصفهان با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال آغاز شد.

 عملیات تصفیه‌خانه فاضلاب کارخانه کمپوست شهر اصفهان از امروز با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در اصفهان اجرایی می‌شود.

انعقاد و امضا قرارداد «سرمایه‌گذاری در تکمیل شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر اصفهان در ازای واگذاری پساب مابین شهرداری اصفهان و شرکت آب فاضلاب استان اصفهان» به منظور آبیاری فضای سبز شهر نیز از دیگر برنامه‌هایی بود که امروز در سری برنامه‌های هر هفته چند افتتاح صورت گرفت.

 

/ 0 نظر / 41 بازدید