دستگیری فردی که یک آپارتمان را به سه نفر فروخته بود

فرمانده انتظامی شاهین‌شهر و میمه گفت: فردی که سه منزل مسکونی را با اسناد و مدارک تقلبی به سه نفر با قیمت یک میلیارد و 700 میلیون ریال در شاهین‌شهر اصفهان به فروش رسانده و متواری شده بود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ غلام عباس بلفکه، با بیان اینکه در پی شکایت سه شهروند مبنی برکلاهبرداری فردی به نام «سجاد – ت» از آنان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت گفت: در تحقیقات مشخص شد که نامبرده سه منزل مسکونی را با اسناد و مدارک تقلبی به هر یک از شکات با مبلغ 63 میلیون تومان به فروش رسانده و متواری شده است که بعد از عقد قرارداد شکات، متوجه شده‌اند هیچ کدام از منازل متعلق به فروشنده نبوده است.

وی افزود: با اظهارات شکات و تشکیل پرونده دراین باره تحقیقات برای دستگیری کلاهبردار در دستور کار قرار گرفت تا اینکه مأموران با استفاده از اقدامات پلیسی روز گذشته متوجه ورود این کلاهبردار به مخفی‌گاه خود در شاهین‌شهر شدند.

فرمانده انتظامی شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه با دریافت این موضوع مأموران با هماهنگی قضایی به محل اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند گفت: متهم پس از دستگیری به کلاهبرداری از شاکیان اعتراف کرده است و متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شد.

/ 0 نظر / 9 بازدید