برگزاری مراسم اعتکاف در سه مسجد شاهین‌شهر

برگزاری مراسم اعتکاف در سه مسجد شاهین‌شهر

مسؤول دفتر امام‌جمعه شاهین‌شهر گفت: مراسم اعتکاف در مسجدهای فاطمیه، جامع و الزهرا در خیابان‌های عطار، بلوار امام خمینی(چهارراه حافظ) و منطقه مسکونی بانک استان شاهین‌شهر برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمدرضا نریمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: مراسم اعتکاف در مسجدهای فاطمیه، جامع و الزهرا در خیابان‌های عطار، بلوار امام خمینی(چهارراه حافظ) و منطقه مسکونی بانک استان شاهین‌شهر برگزار می‌شود.

وی افزود: مراجعه‌کنندگان از 25 اسفند 96 تا 5 فروردین 97 با پرداخت 45 هزار تومان هزینه نام‌نویسی، می‌توانند به این سه مسجد مراجعه کنند.

مسؤول دفتر امام‌جمعه شاهین‌شهر نام‌نویسی از معتکفان را به دو صورت حضوری و از طریق سایت «AKEFIN.com» اعلام و خاطرنشان کرد: دو مسجد فاطمیه و الزهرا (س) بانک استان و خیابان عطار برای خواهران و مسجد جامع در بلوار امام خمینی برای اعتکاف برادران پیش‌بینی‌شده است.

وی بابیان این‌که برخی از مساجد این شهر به‌صورت محلی هم مراسم اعتکاف برگزار می‌کنند اظهار داشت: مردم مؤمن شاهین‌شهر برای نام‌نویسی می‌توانند به مساجد نزدیک محل زندگی خود مراجعه کنند.

وی اعلام کرد: بر اساس اعلام ستاد برگزاری مراسم معنوی اعتکاف شاهین‌شهر این مراسم همزمان با سراسر کشور از 11تا 13 فروردین 97 برگزارخواهدشد.

به گزارش فارس،مراسم اعتکاف علاوه بر شاهین شهر، در شهرهای گز، گرگاب، میمه و وزوان و روستای جهادآباد،مورچه خورت،ازان، ونداده، زیادآباد، حسن رباط و موته درشهرستان شاهین شهر و میمه هم برگزار می شود.


/ 0 نظر / 30 بازدید