قافله عزای فاطمی در کنار شهدای گمنام شاهین‌شهر برپا شد

در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

قافله عزای فاطمی در کنار شهدای گمنام شاهین‌شهر برپا شد

قافله عزای فاطمی در سالروز شهادت ام‌ابیها، سرور بانوان دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) ظهر امروز در کنار شهدای گمنام شاهین‌شهر برپا شد و مردم عزاداری کردند.


به گزارش شاهين شهر نيوز به نقل از خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، قافله عزای فاطمی در سالروز شهادت ام‌ابیها، سرور بانوان دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) ظهر امروز در کنار شهدای گمنام شاهین‌شهر برپا شد و مردم عزاداری کردند.

در این مراسم که با حضور امام‌ جمعه شاهین‌شهر برگزار شد، دسته‌های عزاداری و سینه‌زنی در کنار دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس در مظلومیت حضرت زهرا (س) به عزاداری پرداختند.

عزاداران با برپایی آیین‌های عزاداری به سبک جنوب کشور، نواختن سنج و دمام، ذکر مصیبت بزرگ بانوی اسلام و زندگی سراسر بافضیلت آن حضرت در دفاع از حریم ولایت و امامت، یاد و خاطره حضرت زهرا(س) را گرامی داشتند.

در حاشیه برپایی قافله عزای فاطمی بانوان شاهین‌شهری خیمه معرفی سیره زندگی حضرت صدیقه طاهره(س) برپا کردند، هنرمندان این شهر همچنین نمایی از خانه مادر اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) را با گل و خشت ساخته بودند، جوانان مؤمن شاهین‌شهری هم ایستگاه صلواتی توزیع چای و واکس کفش صلواتی برای عزاداران فاطمی برپا کرده بودند.


/ 0 نظر / 29 بازدید