مصاحبه با امیر مددی قهرمان (MMA)

1-      لطفاً خودتان را معرفی نمایید :

- امیر مددی هستم ، بیست و هفت سال سن دارم . ورزش را در رشته کشتی از 8 سالگی در همین شهر شروع کردم و در سنین نوجوانی توانستم چند مقام شهرستانی و استانی کسب نمایم ، سپس به رشته کاراته علاقمند شدم و این رشته را ادامه دادم . در حال حاضر دانشجوی داندانپزشکی در کشور فیلیپین هستم و در کنار آن به ورزش ادامه میدهم.

 

2-      در خصوص کسب عنوان اخیر توضیحاتی بیان فرمائید .

-          در سال 2010 در رشته ووشو ساندا و طی یک دوره مسابقات جهانی که در کشور فیلیپین برگزار شد شرکت کردم و در آن مسابقات صاحب عنوان طلای مسابقات شدم .... متاسفانه با اینکه از طرف هیات ( ووشوی ) شاهین شهر در این مسابقات حاضر شده بودم اما این دوستان نه تنها کوچکترین کمکی بمن نکردند بلکه حتی یک تشکر لفظی از من نشد که جای گله مندی دارم .

در سال 2011 مجدداً در مسابقات بین المللی (MMA) بعنوان اولین ایرانی که در این مسابقات حضور یافت شرکت کردم و مدال طلای مسابقات را کسب کردم . لازم به ذکر است که حریف من در این مسابقات آقای (دوزسانتوز) قهرمان چند دوره این مسابقات بود که توانستم ایشان را در راند اول شکست بدهم .

3-      چه پیامی به جوانان شاهین شهر دارید ؟

-          جوانان عزیز شاهین شهر را برادران خوب خود می دانم و از نزدیک شاهد توفیقات آنها خصوصاً در رشته های مختلف ورزشی هستم ، اما باز هم بعنوان بک برادر کوچکتر به آنها توصیه می کنم که هرگز از ورزش کناره گیری نکنند و در هر برنامه ای که دارند به امر نیز ورزش توجه کنند  ، زیرا بنظرم پتانسیل های بالقوه ای در این شهر وجود دارد و زیر ساختهای ورشی مناسبی ساخته شده که می تواند آینده روشنی را برای جوانان رقم بزند .

سازمان رفاهی ، ضمن تبریک این موفقیت به جناب آقای مددی ، آرزومند توفیقات بیشتر ایشان است .

شاهین شهر نیوز هم این موفقیت را به آقای مددی و همه همشهریان تبریک عرض می نماید.

 

/ 2 نظر / 30 بازدید
Nasrin

سلام عزیزم می دونی تو کل دنیا فقط یک دانشگاه وجود داره که هک رو بصورت تخصصی تدریس می کنه و مدرک بین المللی و معتبر ارائه می ده، و 100% هزینه بالایی داره ما با کمترین هزینه این امکان رو به شما میدیم که در اینترنت و از این دانشگاه لیسانس هک بگیرید :-x

یک بازار برای همه

یک بازار برای خرید همه WWW.1BAZAR.NET انواع محصولات متنوع ،فانتزی و لوکس مثل چی؟ جا کلیدی حساس به صدا سبک، فانتزی، جدید، کوچک کلیدهایتان را گم نخواهید کرد www.1bazar.net و عینک زیبای پلیس ارجینال و دارای سریال نامبر این محصول به همراه صدها محصول دیگر شامل انواع نرم افزار های کاربردی لوازم ارایشی و بهداشتی زیور آلات و ساعت و گردنبند و غیره همه و همه در یک بازار برای خرید همه. امیدوارم خرید خوبی داشته باشید. www.1bazar.net www.1bazar.net