دادستان شاهین شهر: امنیت از ارکان اصلی زندگی اجتماعی

وی توجه به مسائل زیست محیطی و الزام نیروگاه شهید منتظری به رعایت استانداردها و در نتیجه تبدیل سوخت مصرفی به گاز که موجب بهبود شرایط آلایندگی استان اصفهان شد و همچنین برخورد با تخریب کنندگان محیط زیست با هدف کنترل ریز گردها، رسیدگی قضایی به مساله پساب تصفیه خانه شاهین شهر را از دیگر اقداماتی برشمرد که تاثیر مثبتی بر بهبود سلامت عمومی مردم داشته است.

صیاف زاده در بخش دیگری از سخنانش بر پیشگیری و برخورد با عاملان توزیع مواد مخدر در شهرستان اشاره کرد و گفت: در کمتر از هشت ماه هشت قاچاقچی عمده مواد مخدر که در قالب سه تیم فعالیت می کردند و شاخه هایی در سطح کشور داشتند توسط ماموران انتظامی و امنیتی شهرستان شناسایی و تحت پیگرد قرار گرفتند و دو نفر به اعدام محکوم شدند.

وی یادآور شد: با تدابیری که اتخاذ شده به مردم اطمینان می دهم که عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر هرگز روی آرامش را نخواهند دید و از چنگال عدالت رهایی نخواهند یافت.

دادستان شاهین شهر، جمع آوری اتباع بیگانه که بطور غیرقانونی در سطح شهرستان تردد می کنند و برخورد قضایی با انها و همچنین دستگیری سارقان و پاکسازی تفرجگاهها از وجود مزاحمان نوامیس را از دیگر اقدامات دستگاه قضایی در این مدت برشمرد.

وی تصریح کرد: تثبیت قانون و امنیت نیاز به تعامل همه دستگاهها و بلکه آحاد مردم شهرستان دارد و همه باید کمک کنند تا ناهنجاریهای اجتماعی زدوده شود.

صیاف زاده افزود: دادسرا و دادگستری شهرستان خود را موظف می داند که پناه دادخواهان و مظلومان باشد و رعایت عدالت و ایجاد امنیت را به عنوان اولویت وظایف مدنظر داشته باشد بنابر این با همان نیت در خدمت شهروندان خواهد بود.

منبع : خبرگزاری ایرنا

/ 0 نظر / 46 بازدید