واژگونی اتوبوس شاهین شهر - اهواز، پنج کشته و 10 مجروح برجای گذاشت

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان گفت: واژگونی اتوبوس شاهین شهر – اهواز، پنج کشته و 10 مجروح برجای گذاشت.
آفتاب: رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان گفت: واژگونی اتوبوس شاهین شهر – اهواز، پنج کشته و 10 مجروح برجای گذاشت.

'حمید اسماعیلی' عصرچهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این اتوبوس مسافربری ساعت 24 سه شنبه از ترمینال شاهین شهر به مقصد اهواز حرکت کرده بود که در مقابل پادگان شهید 'وطن‌پور' شهر اصفهان واژگون شد.

وی تصریح کرد: پس از اعلام حادثه ی مذکور به اتاق فرمان فوریتهای پزشکی (115) هشت واحد امداد اورژانس پیش بیمارستانی فوری از پایگاه‌های شهرستان اصفهان در محل حادثه حاضر شدند و مصدومان را به بیمارستان منتقل کردند.

وی با بیان اینکه نیروهای اورژانس در ابتدا سه زن و هفت مرد را پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان‌های دکتر شریعتی و الزهرا (س) منتقل کردند، افزود: یک نفر از مصدومان که مردی 35 ساله بود پس از حضور تکنسین‌های فوریتهای پزشکی به دلیل ایست قلبی و بر اثر شدت جراحات وارده در صحنه ی تصادف فوت کرد.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان اظهارداشت: چهار سرنشین دیگر اتوبوس که دو زن و دو مرد میانسال بودند پس از واژگونی خودرو در دم جان باختند.

رییس پلیس راهور اصفهان هم به خبرنگار ایرنا گفت: در زمان وقوع حادثه هوا بارانی بوده و راننده این اتوبوس بدلیل بی احتیاطی و عدم دید جلو به سمت چپ اتوبان منحرف شده و با گاردیل وسط برخورد کرده است.

سرهنگ 'حسین غلامی' با بیان اینکه این اتوبوس 16 مسافر داشته است، افزود: ماموران راهور اصفهان در حال بررسی بیشتر جزئیات این حادثه هستند.
/ 0 نظر / 9 بازدید