همدستی 3 زن در سرقت از مغازه‌ها

همدستی 3 زن در سرقت از مغازه‌ها
جام جم آنلاین: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه استان اصفهان، سه زن که با همدستی یکدیگر اقدام به سرقت اجناس گران قیمت مغازه ها می کردند را شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: در پی اعلام شکایت یکی از کسبه مبنی بر اینکه سه زن جوان با ترفندی خاص اقدام به سرقت تعدادی از اجناس گران قیمت مغازه وی کرده اند، موضوع شناسایی و دستگیری این سه زن در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به مشخصات به دست آمده از متهمان، تحقیقات وسیعی در این خصوص انجام و سرانجام مأموران طی چندین روز اقدامات ویژه پلیسی این سه زن را در حال سرقت لباس یکی از مغازه های شهر شناسایی و با کمک مأموران زن، آنها را دستگیر کردند.

سرهنگ غلامعباس بلفکه اظهارداشت: این سه زن پس از دستگیری با اعتراف به بزه ارتکابی به چندین مورد سرقت از مغازه های شاهین شهر با همدستی یکدیگر و با روش خاص اقرار کردند.

ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه استان اصفهان خاطر نشان کرد: با تکمیل پرونده متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شده و با قرار صادره روانه زندان شدند.

/ 1 نظر / 12 بازدید
st

سلام وبلاگت عالیه. راستی یه سری به وبلاگم بزن.نظرولینکم یادت نره.