کلید شاهین‌شهر امروز به دستان ذاکر هرندی سپرده می‌شود

نرگس‌السادات موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به مراسم تودیع و معارفه شهرداران سابق و جدید شاهین‌شهر که عصر امروز در تالار شیخ بهایی برگزار می‌شود، اظهار داشت:  به انتخاب و تصویب شورای اسلامی شاهین‌شهر، علی‌اصغر ذاکری هرندی به سمت شهردار جدید شاهین‌شهر منصوب شد.

وی با تقدیر و تشکر از زحمات شهردار سابق شاهین‌شهر ناصر نفری افزود: این انتخاب در پی 2 ماه رایزنی و بررسی گزینه‌های مختلف و با در نظر گرفتن انتخاب اصلح صورت گرفته است و امیدواریم در سایه مدیریت ایشان شاهد شکوفایی هرچه بیشتر شهر شاهین‌شهر باشیم.

عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر با اشاره به سوابق شهردار جدید شاهین‌شهر ادامه داد: در کارنامه ذاکر هرندی مراتبی چون بخشداری شهرستان لنجان، شهرداری هرند و شهرداری زرین‌شهر دیده می‌شود که نشانگر توانایی بالای ایشان در مدیریت شهری است.

وی با اشاره به سایر  ویژگی‌های شهردار جدید شاهین‌شهر تاکید کرد: گزینه‌های متعددی برای شهرداری شاهین‌شهر توسط اعضای شورای شهر مطرح و در مورد آن‌ها بحث و بررسی شد اما در نهایت با توجه به توانمندی‌های اجرایی شهری و تجربه‌های مدیریتی که درگذشته در علی‌اصغر ذاکر هرندی دیده شده بود او را به عنوان بهترین گزینه جهت تصدی شهرداری شاهین‌شهر انتخاب نمودیم.

موسوی ادامه داد: تقوا، تخصص، مشورت پذیر بودن، تکریم ارباب‌رجوع، ولایت‌پذیری و به دور از اشرفی‌گری از سایر خصوصیات شهردار جدید شاهین‌شهر است.

وی با بیان اینکه تیم اجرایی شهردار جدید شاهین‌شهر باید بسیج وارانه به شهر و مردم خدمات ارائه دهند، تصریح کرد: اعضای دوره  چهارم شورای اسلامی شاهین‌شهر در نظر دارند پروژه‌های عمرانی را با سرعت بیشتری نسبت به دورهای قبل ادامه دهند.

منبع:خبرگزاری فارس13920706000260

/ 0 نظر / 64 بازدید