واحد #شاهینشهر میزبان مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان

مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به میزبانی واحد شاهین شهر در رشته‌های فوتبال گل کوچک، طناب زنی و روپایی برگزار شد.

به گزارش شاهين شهر نيوز، در این دوره از مسابقات که به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر برگزار شد تیم‌های دانشجویی پسران به‌صورت پرشور در مجموعه ورزشی واحد شاهین شهر به رقابت دوستانه پرداختند.

رئیس واحد شاهین شهر در حاشیه این همایش گفت: «به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج فرهنگ ورزش همگانی و در ادامه سلسله مسابقات ورزشی استادان و کارکنان و دانشجویان استان که در این واحد برگزار شد میزبانی این دوره از مسابقات را نیز پذیرفتیم.»

دکتر مسعود نصری افزود: «واحد شاهین شهر با توجه به اینکه در مرکزیت استان اصفهان قرار دارد دسترسی همه واحدهای استان اصفهان به این واحد آسان تر بوده، مضاف بر این امکانات ورزشی واحد از جمله زمین چمن مصنوعی آن نیز از مزیت های مجموعه ورزشی واحد برای میزبانی مسابقات ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی است.»

رئیس واحد شاهین شهر ادامه داد: «واحد شاهین شهر این آمادگی را دارد تا همه رویدادهای ورزش های همگانی را میزبانی کند.»

در این دور از مسابقات در رشته طناب‌زنی واحد شاهین شهر مقام اول، واحد سما خوراسگان مقام دوم و واحد کاشان مقام سوم را کسب کردند.

در رشته فوتبال گل کوچک واحد خوراسگان عنوان قهرمانی این دور از مسابقات را کسب کرد و واحدهای خمینی شهر و میمه عنوان دوم و سوم را کسب کردند.

مدال طلای رشته روپایی در این دوره از مسابقات ازآن واحد سما خوراسگان شد و واحد دولت آباد مدال نقره را بدست آورد علاوه بر آن واحد خوراسگان به مدال برنز بسنده کرد.


/ 0 نظر / 29 بازدید