تحویل 70 هزار کارت ملی هوشمند در شاهین‌شهر

تحویل 70 هزار کارت ملی هوشمند در شاهین‌شهر/نوبت‌دهی ثبت نام برای بهار 97 به دلیل ازدحام

مدیر اداره پست شاهین‌شهر گفت: بیش از 70 هزار کارت ملی هوشمند امسال به شهروندان شاهین‌شهر و گز تحویل‌شده است.

اکبر ترابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: بیش از 70 هزار کارت ملی هوشمند امسال به شهروندان شاهین‌شهری و گز تحویل‌شده است.

وی افزود: روزانه 400نفر از شهروندان برای تعویض کارت ملی به این اداره در شاهین‌شهر و خدمات پستی در شهر گز مراجعه می‌کنند و مدارک لازم را تحویل می‌دهند.

مدیر اداره پست شاهین‌شهر خاطرنشان کرد: مراجعات مردمی درماه اسفند به‌قدری زیاد شده است که به شهروندان برای تحویل کارت ملی جدید برای ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال آینده نوبت داده می‌شود.

وی با اشاره به خدمات صدور کارت ملی هوشمند به شهروندان شهر میمه در اداره پست این شهر عنوان کرد: روزانه تا 400 نفر در این دفتر پستی مدارک خود را تحویل می‌دهند، برای این‌که شهروندان گز و وزوان برای تحویل مدارک خود بیش‌تر دچار زحمت نشوند و به شهرهای شاهین‌شهر و میمه مراجعه نکنند، خدمات تحویل کارت ملی به‌ زودی در این دو شهر نیز راه‌اندازی می‌شود.

مدیر اداره پست شاهین‌شهر از شهروندانی که مدارک خود را تحویل داده‌اند خواست باهدف ارائه خدمات بهتر به شهروندان، پس از دریافت پیامک به تلفن‌های همراه، برای تحویل کارت ملی به اداره پست شاهین‌شهر مراجعه کنند.

وی در پایان از آماده بودن تعداد زیادی کارت ملی هوشمند شهروندان شاهین‌شهری خبر داد و گفت: برخی از شهروندان باوجود ارسال پیامک تحویل کارت ملی در دریافت کارت ملی خود از این اداره کوتاهی می‌کنند.


/ 0 نظر / 28 بازدید