راهیابی 13 اثر به بخش مسابقه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان اصفهان

راهیابی 13 اثر به بخش مسابقه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان اصفهان اصفهان-ایرنا- رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان گفت: 13 اثر نمایشی به بخش مسابقه بیست و هفتمین جشنواه تئاتر استان راه یافت.

 

احمد شاهین فر عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 30 اثر نمایشی از نقاط مختلف استان برای این جشنواره اعلام آمادگی کردند که از این تعداد 13 تئاتر صحنه ای به بخش پایانی و مسابقه جشنواره راه یافتند.
وی اظهار کرد: نمایش های 'هفت خوان هملت' بر اساس هملت، کاری از' محمد جواد سجادی از نجف آباد ،' تربت ' به کارگردانی فرزانه آیافت از کاشان، ' رد تیغ بر زبان عروسان شروه خوان ' به کارگردانی صادق فرهمند، ' آلزایمر ' از کوروش شمس و ' شیت آخر ' کاری از هومن حیدری از شاهین شهر از جمله آثار راه یافته به بخش مسابقه این جشنواره هستند.
وی گفت: نمایشهای ' گزارش خیالی دور ' به کارگردانی حمید اکبری از فلاورجان ' فراموشی ' احسان جانمی و' کافه نمایش ' مجید کیمیایی پور، ' سه روایت سوخته ' جواد ایزد دوست و' چشم بد دور' کاری از الهام زنجانی ' آوانگارد ' احسان فاضلی ،' مرگ کسب و کار من است ' پیمان کریمی و 'کوکتل ' به کارگردانی امید نیاز از اصفهان نیز به بخش پایانی جشنواره تئاتر استان راه یافتند.
این نمایش ها توسط رسول هنرمند، احمد رضا رافعی و اسماعیل موحدی بازبینی شده است.
بیست و هفتمین جشنواره تئاتر اصفهان از 24 تا 28 شهریور جاری در مجتمع فرهنگی و هنری فرشچیان و تالار هنر اصفهان برگزار می شود.

منبع: ایرنا

/ 0 نظر / 30 بازدید