نیکوکاران شاهین‌شهری عید امسال با نیازمندان هم‌سفره می‌شوند

نیکوکاران شاهین‌شهری عید امسال با نیازمندان هم‌سفره می‌شوند

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شاهین‌شهر گفت: نیکوکاران شاهین‌شهری، با تأمین پوشاک نوجوانان و سبدهای غذایی خانواده مای مستمند،عید خود را امسال با مستمندان تقسیم می‌کنند.


مهدی کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: نیکوکاران شاهین‌شهری با تأمین پوشاک نوجوانان و سبدهای غذایی خانواده‌های مستمند، عید خود را امسال با مستمندان تقسیم می‌کنند.

وی افزود: این نهاد باهم کاری نیکوکاران و مؤسسه‌های خیریه، برای هزار خانوار و 400 دانش‌آموز تحت پوشش، سبدها غذایی و پوشاک درمجموع به ارزش تقریبی 140 میلیون تومان تهیه خواهد کرد که محرومان نیز هم چون سایر شهروندان، سال نو را با خاطره خوش آغاز کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شاهین‌شهر به جمعیت 180 هزار نفری شهر شاهین‌شهر اشاره و خاطرنشان کرد: در این شهر روبه توسعه، هزار و 900 خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) هستند که از این جمعیت آماری، علاوه بر 200 یتیم و 43 بیمار دشوار درمان پذیر عضو این نهاد، سرپرستان هزار خانوار، بانوان هستند.

وی برگزاری جشن نیکوکاری را از هفته آینده به نیکوکاران نوید داد که این جشن 16 اسفند با نواختن زنگ نیکوکاری در مدارس آغاز می‌شود، 17 اسفند با اهدای هدایای مردمی در پایگاه‌های سطح شهر ادامه می‌یابد و 18 اسفند با دریافت هدایای نقدی و غیر نقدی مردم مؤمن در مصلای جمعه شاهین‌شهر پایان می‌یابد. 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شاهین‌شهر در پایان یادآور شد: برخی از صاحبان صنایع، بازاریان، پزشکان، کارمندان، مدیران، روحانیون، دانشجویان، بسیجیان و نیروهای مسلح همواره به‌صورت ناشناس این نهاد را در امدادرسانی به فقرا و نیازمندان در پایان سال یاری می‌کنند.


/ 0 نظر / 25 بازدید