دامن زدن به مسائل داخلی شورا و شهرداری شاهین‌شهر موجب سلب اعتماد مردم می‌شود

عشقی بیان کرد؛


دامن زدن به مسائل داخلی شورا و شهرداری شاهین‌شهر موجب سلب اعتماد مردم می‌شود


شهردار شاهین‌شهر گفت: دامن زدن به مسائل داخلی شورا و شهرداری نه‌تنها کار زیبنده و درستی نیست بلکه موجب سلب اعتماد اذهان عمومی به مسؤولان نیز می‌شود.


حمید عشقی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای جویا در اصفهان با بیان اینکه مصوبه اجرایی شدن پروژه زیرگذر امام حسین (ع) در زمان بنده نبوده است، اظهار کرد: این پروژه سال گذشته توسط شورای شهر تصویب و به شهردار سابق شاهین‌شهر ابلاغ می‌شود.

وی با بیان اینکه اعضا شورای شهر و شهردار سابق شاهین‌شهر بایست قبل از اجرایی کردن این پروژه و گرفتن پیمانکار برای آن مراحل اخذ مصوبه شورای عالی ترافیک استان اصفهان را طی می‌کردند و نه بعد از آن ادامه داد: از برآورد هزینه‌هایی که برای اجرایی شدن این پروژه صورت گرفته است اطلاعات چندانی در دست ندارم.

شهردار شاهین‌شهر تصریح کرد: هر چند هم‌اکنون فرآیند اخذ دریافت مجوز پروژه ذکر شده از شورای عالی ترافیک استانداری اصفهان کنسل شده است اما بنده به‌عنوان شهردار شاهین‌شهر وظیفه‌دارم که مجدداً آن را به حالت اولیه برگردانم.

وی با تأکید بر اینکه خسارت‌های ناشی از این پروژه را اشخاصی باید پاسخگو باشند که بدون هیچ‌گونه استفاده از نظرات کارشناسی اعضای شورای عالی ترافیک آن را اجرایی کرده‌اند، گفت: دامن زدن به مسائل داخلی شورا و شهرداری نه‌تنها کار زیبنده و درستی نیست بلکه موجب سلب اعتماد اذهان عمومی به مسئولان نیز می‌شود.

عشقی با بیان اینکه راه و هدف ما در خدمت به مردم کاملاً روشن و واضح هست، بیان داشت: مخالف شفاف‌سازی و انتقاد دلسوزانه همراه با راهکار نیستم اما بر اساس تجربه‌ای که دارم حاشیه‌سازی نمی‌تواند کمکی به شهر بکند چرا پیشرفت و آبادانی شهری همچون شاهین‌شهر در گرو آرامش هست. 

۱۳۹۷/۰۹/۰۷

🆑 کانال شاهین‌شهر نیوز👇

https://shahinnews.persianblog.ir/

@shahinshahr_news


#شاهین_شهری

#شاهین_شهر

#شاهین_شهری_هاااا

#شاهینشهریاااا

#اصفهان

#shahinshar 

#shahinshahr

#shahinshahree 

#shahinshahr

#shahinshahrziba 

#shahinshahrcity 

#shahincity

#isfahan

/ 0 نظر / 12 بازدید