ایجاد زیرساخت های لازم برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف


ایجاد زیرساخت های لازم برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف


علی صالحی رییس شورای اسلامی شاهین شهر در جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین شهر و میمه خواستار ایجاد زیرساخت های لازم برای ترویج فرهنگ حجابو عفاف شد.

جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور حجت الاسلام و المسلمین ملکیان امام جمعه شاهین شهر ، علیرضا بصیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ،‌ علی صالحی رییس شورای اسلامی شاهین شهر ، حسین امیری شهردار شاهین شهر و دیگر مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.
علی صالحی رییس شورای اسلامی شاهین شهر با تسلیت سالروز شهادت امام جواد (ع) بر لزوم اقدام های فرهنگی برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف تاکید کرد و گفت : تغییر رفتار نیاز به کار فرهنگی و با اهداف بلند مدت دارد که خوشبختانه سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر در این زمینه اقدام های موثری را ترتیب اثر داده است.
وی ادامه داد : با حمایت دستگاه های اجرایی شهرستان زیرساخت های لازم برای حضور و فعالیت فعالان تولید پوشاک اسلامی ـ ایرانی و طراحان مد فراهم گردد.
توجه به سلامت شهروندان ، جلوگیری از عرضه قلیان در اماکن عمومی ، اجرای برنامه های تشویقی در جهت افزایش تمایل به ازدواج در جوانان ، اقدام موثر در جهت کاهش سن ازدواج و تقویت مراکز مشاوره در جهت تقویت بنیان خانواده از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.
مراحل اجرای مصوبات جلسه قبلی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

منبع: سایت سازمان رفاهی تفریحی

 

/ 0 نظر / 28 بازدید