پیش‌بینی حضور 30 هزار شاهین‌شهری در بهشت معصومه

مدیر آرامستان بهشت معصومه شاهین‌شهر گفت: در آخرین پنج‌شنبه سال بیش از 30 هزار نفر از شهروندان شاهین‌شهری بر سر مزار عزیزان سفرکرده خود در آرامستان بهشت معصومه این شهر حضور می‌یابند.

عقیل خرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: در آخرین پنج‌شنبه سال بیش از 30 هزار نفر از شهروندان شاهین‌شهری بر سر مزار عزیزان سفرکرده خود در آرامستان بهشت معصومه این شهر حضور می‌یابند.

وی افزود: شهروندان این شهر 180 هزار نفری، بر سر مزار 96 شهید سرافراز دوران دفاع مقدس و بیش از 13 هزار شهروند فوت‌شده حاضر می‌شوند.

مدیر آرامستان بهشت معصومه شاهین‌شهر خاطرنشان کرد: از چند ماه پیش برای رفاه بیشتر شهروندان در این آرامستان بیش از یک میلیارد تومان هزینه و عملیات ترمیم ترانشه، گل‌کاری، تکمیل طرح‌های درخت‌کاری، بهسازی و احداث دو باب دستشویی و تجهیز غسالخانه به مولد تولید برق مستقل انجام‌ شده است.

خرمی با بیان این‌که دو کارگاه حجاری و یک غرفه گل‌فروشی در آرامستان فعالیت می‌کنند، از استقرار پلیس راهنمایی و رانندگی در آرامستان به‌ منظور تسهیل رفت‌وآمد مردم در این روز و محوطه‌سازی ایستگاه اختصاصی تاکسی و اتوبوس‌های شهری تا فروردین سال 97 در این آرامستان خبر داد.

وی در پایان گفت: مزار مطهر شهدای دوران جنگ هشت ساله تحمیلی صدام علیه ایران به‌ تازگی غبارروبی و عطرافشانی شده است.

به گزارش فارس، بهترین راه برای فرستادن هدیه برای مردگان، صدقه دادن به نیازمندان است، علاوه بر آن‌که ثواب این صدقات چه نقدی و چه غیرنقدی به روح عزیز از دست‌ رفته‌مان خواهد رسید، لبخند شادی و امید زندگی در فردی دیگر را با خود به همراه خواهد داشت.

زیارت اهل قبور در پنج‌شنبه آخر سال امری بسیار پسندیده است؛ چه نیکو است هدیه‌ای هر چند کوچک از صدقات، خیرات و ادعیه و نماز برایشان ارسال کنیم.


/ 0 نظر / 61 بازدید