اجرای تئاتر خیابانی با موضوع حمایت از کالای ایرانی


اجرای تئاتر خیابانی با موضوع حمایت از کالای ایرانی

در دانشگاه آزاد رخ داد؛اجرای تئاتر خیابانی با موضوع حمایت از کالای ایرانی

تئاتر خیابانی با موضوع حمایت از کالای ایرانی توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر اجرا شد.

به گزارش شاهین‌شهر نیوز در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در ادامه سلسله فعالیت‌های فرهنگی حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی تئاتر خیابانی با موضوع حمایت از کالای ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر در حاشیه برگزاری این تئاتر گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جا دارد درود بیکران خود را نثار روح بلند و آسمانی معمار کبیر انقلاب اسلامی کنیم که مصباح‌الهدای ظلمات ناشی از جهل و عقب ماندگی جامانده از طاغوت زمان شد و سکان آن در به دستان ابرمردی سپرد که امروز سراسر عالم از هدایت و منویات ایشان بهره‌مند می‌شود.

مسعود نصری اظهار کرد: در ادامه این مسیر آحاد مردم سرفراز ایران به‌ویژه جامعه دانشگاهی وظیفه دارد تا زیر بیرق مقام عظمای ولایت و در سال حمایت از کالای ایرانی به تکلیف خود عمل کند. در این راستا معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد شاهین شهر سعی کرده است این مهم را در قالب هنر و با استفاده از ظرفیت عظیم جامعه علمی به سرمنزل مقصود برساند.

وی افزود: در ادامه سلسله فعالیت‌های فرهنگی، تئاتر خیابانی با موضوع حمایت از کالای ایرانی برنامه‌ریزی شد که اکنون در حال اجراست و مورد پسند دانشجویان، استادان و کارکنان نیز قرار گرفته است.

رئیس واحد شاهین‌شهر گفت: بعد از جریان تحریم، کشور ما در موقعیت بسیار حساسی قرار دارد؛ اما در طول ۴۰ سال گذشته ثابت کرده‌ایم که می‌توانیم تهدیدها را تبدیل به فرصت کنیم و از شرایط بحران به‌خوبی عبور کنیم؛ چراکه پیرو مکتبی هستیم که ان مع‌العسر یسرا همواره رمزگشای تهدیدات دشمن بوده است.


🆑 کانال شاهین‌شهر نیوز👇

https://shahinnews.persianblog.ir/

@shahinshahr_news

#شاهین_شهری

#شاهین_شهر

#شاهین_شهری_هاااا

#شاهینشهریاااا

#اصفهان

#shahinshar

#shahinshahri

#shahinshahree

#shahinshahr

#shahinshahrziba

#shahinshahrcity

#shahincity

#isfahan

/ 0 نظر / 6 بازدید