بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهین شهر و میمه برای وقوع انقلاب اقتصادی تلاش می‌کند

طی یک بیانیه به مناسبت پیروزی انقلاب؛

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهین شهر و میمه برای وقوع انقلاب اقتصادی تلاش می‌کند197434_837.jpgدفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهین شهر و میمه به مناسبت سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی در بیانیه ای نوشت: برای وقوع انقلاب اقتصادی در کشور و مطالبه عمومی از مسئولان همه توان خود را به کار می‌گیریم.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهین شهر و میمه به مناسبت سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای نوشت: دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهین شهر و میمه برای وقوع انقلاب اقتصادی در کشور و مطالبه عمومی از مسئولان برای جامه عمل پوشاندن به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و خارج کردن اقتصاد از سیستم تک محصولی و رانتی تا به نتیجه رسیدن نهایی اعلام آمادگی کرده و همه توان خود را در این راه به کار خواهد گرفت.

 

متن بیانیه به شرح ذیل است:

 

امروز در آستانه ۳۹ امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، بار دیگر به شکرانه نعمت بزرگ انقلاب اسلامی و حکومت جمهوری اسلامی سجده شکر به جای می‌آوریم و به خود می‌بالیم که رهبری ملت در دست فقیهی جامع الشرایط، مدیر و مدبری شجاع، آگاه و زمان شناس قرار دارد تا هرگاه مسئولان و مردم در این دنیای پر از ظلم و جهل و فساد، گرفتار تاریکی‌ها شدند، دلسوزانه و مشفقانه و مانند پدری حکیم و با درایت، آن‌ها را به روشنایی و نور رهنمون کند و نجات بخشد.

هدف اصلی انقلاب اسلامی بر اساس آموزه‌های قرآن کریم، رهایی مردم از ظلمات و هدایت آنان به نور است، برای رهایی از تاریکی و ظلم راهی جز ساقط کردن حکومت شیاطین و طواغیت وجود ندارد و راهنمایی بشر به روشنایی و معنویت نیز بدون استقرار حکومت الهی امکان پذیر نخواهد بود.

 

شیعه همواره در طول تاریخ ناملایمات و سختی‌ها را به امید رسیدن به حکومت عدل جهانی حضرت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) تحمل کرده و هر جایی که نیاز بوده برای حفظ دین و اعتقاد خود به تأسی از حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) هستی خود را فدا کرده است. اما استقرار حکومت جهانی، ولی عصر (عج) به زمینه‌ها و مقدمات و یارانی نیاز دارد که جز با تمرین کردن، نظم، انتظار حقیقی و قدرت لازم ایجاد نمی‌شود و ملت مسلمان و غیور ایران برای تحقق این شرایط، بهترین راه که همان اتحاد و همدلی تحت رهبری، ولی فقیه برای ساقط کردن رژیم دین ستیز و سرسپرده پهلوی است را انتخاب کردند و برای تشکیل حکومت الهی شهدای گرانقدری را تقدیم انقلاب اسلامی نمودند.

 

۳۹ سال پیش آرزوی بزرگ همه مراجع و مردم شیعه در طول تاریخ برای حاکمیت اسلام در جامعه تحقق یافت و البته شیاطین و در رأس آن‌ها شیطان بزرگ یعنی آمریکای جهانخوار از همان ابتدا کمر همت به نابودی آن بستند و از هر راهی برای مقابله با آن وارد شدند.

 

نفوذ در ابعاد سیاسی، امنیتی، فرهنگی و اقتصادی یکی از مهمترین حربه‌های استکبار جهانی برای ضربه زدن به نظام اسلامی است و تا امروز نمونه‌هایی برای نفوذ دشمن در هر کدام از این ابعاد وجود دارد که به تعبیر رهبر معظم انقلاب خطرناک‌ترین آن‌ها نفوذ فرهنگی است.

 

نفوذ فرهنگی زمینه را برای بقیه انواع نفوذ مهیا می‌کند و ضربه را از درون بر پیکره وارد می‌سازد، وقتی دشمن باور‌های مردم را به نفع خود تغییر دهد، دیگر مانعی بر سر راه خود ندارد و به دست همان مردم می‌تواند بر مقدرات آن‌ها مسلط شود و ملت به نوکران بی جیره و مواجب استکبار تبدیل خواهند شد.

 

خودباختگی فرهنگی جاسوس پرور است و نفوذ امنیتی را به دنبال دارد، وقتی مردم غربگرا شوند آن وقت افراد سرسپرده را می‌پسندند و آن‌ها را برای مناصب سیاسی کشور انتخاب می‌کنند و این به معنای نفوذ سیاسی است و وقتی لیبرال‌ها و غربگرا‌ها بر سر کار بیایند، با همکاری یکدیگر در مجلس و قوه مجریه قوانینی را تصویب و اجرا می‌کنند که وابسته شدن اقتصاد کشور به غرب را در پی داشته باشد و این همان نفوذ اقتصادی است.

 

امروز تبلور نفوذ فرهنگی و جنگ نرم دشمن در القای ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی به مردم است و البته در این میان معیشت مردم مستمسک شیاطین قرار گرفته است، رهبر معظم انقلاب فرمودند که دشمن به دنبال ضعف‌ها و سوراخ‌ها می‌گردد تا از طریق آن‌ها وارد شود. خلأ اقتصاد لیبرال سرمایه داری و اشرافیگری برخی مسئولان، سوراخی است که امروز هدف دشمنان انقلاب است و راهی جز عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برای پر کردن آن وجود ندارد.

 

از طرفی دشمن می‌داند که برای گمراه کردن توده‌ها باید آن‌ها را از اطراف انسان‌های الهی و آگاه دور کند و به همین منظور ولایت فقیه را نشانه گرفته است، همه تبلیغات امروز شیاطین در تضعیف جایگاه ولایت فقیه و رهبری برای آنست که مردم را از نور به سوی ظلمات براند.

 

در میان همه اشکال حکومت، حاکمیت در قالب جمهوری و با محتوای اسلامی بهترین شکل اداره جامعه است و این همان مردم سالاری دینی است که قاطبه ملت ایران آزادانه و مجاهدانه آن را انتخاب کرده اند، رهبری در جمهوری اسلامی بر عهده، ولی فقیه است که مانع بزرگی بر سر راه هر نوع دیکتاتوری است. ولی فقیه نیز ولایتش را از ائمه طاهرین (ع) و بر اساس حکم قرآن و روایات متقن شیعه اخذ کرده است. همچنین بی شک بهترین فرد برای رهبری و ولایت فقیه در جامعه امروز ما حضرت آیت الله الامام سید علی خامنه‌ای (دامت برکاته) هستند و دوست و دشمن بار‌ها به این حقیقت اعتراف کرده اند.

 

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهین شهر و میمه برای وقوع انقلاب اقتصادی در کشور و مطالبه عمومی از مسئولان برای جامه عمل پوشاندن به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و خارج کردن اقتصاد از سیستم تک محصولی و رانتی تا به نتیجه رسیدن نهایی اعلام آمادگی کرده و همه توان خود را در این راه به کار خواهد گرفت.

 

انقلاب اسلامی هنوز در آغاز راه خود قرار دارد و برای پیشروی و تحقق همه اهداف خود نیازمند یاری امت همیشه در صحنه است، مشکلات و ضعف‌های مختلفی در کشور وجود دارد که باید با همدلی و اتحاد و در مسیر اطاعت از، ولی فقیه، آن‌ها را حل کنیم.

 

عده‌ای انسان‌های پست پهلوی دختر پیامبر گرامی اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) را شکستند که بسیار برای ایشان و امیرالمؤمنین سخت بود، اما خالی کردن صحنه و یاری نکردن عده‌ای از مسلمانان سبب شکسته شدن دل آن حضرات (ع) شد، هوشیار باشیم که اگر امروز صحنه دفاع از انقلاب را خالی بگذاریم، قطعاً دل امام زمان (عج) را شکسته ایم.

به حول و قوه الهی امسال هم همه آحاد مردم غیور و انقلابی شاهین شهر و میمه همراه با مردم سراسر کشور قوی‌تر و

 

شکوهمند‌تر از سال‌های گذشته در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد و به تبلیغات سوء دشمنان که می‌خواهند خدمات عظیم انقلاب به بشریت را کوچک جلوه دهند اعتنایی نخواهند کرد تا حماسه و بصیرتی دیگر را برای جهانیان جلوه گر سازند.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان شاهین شهر و میمه

#شاهينشهر_نيوز


/ 0 نظر / 33 بازدید