6500 واحد مسکن مهر شاهین‌شهر امسال به بهره‌برداری می‌رسد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مصطفی هادی‌زاده ظهر امروز در آیین افتتاحیه تقاطع غیر هم‌سطح ولی عصر (عج) با اشاره به اینکه شاهین‌شهر در تمام حوزه فعال است، اظهار داشت: شاهین‌شهر در زمینه عمرانی، فرهنگی، اقتصاد، سرمایه‌گذاری و اشتغال پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است.

وی افزود: از غربی‌ترین نقطه استان اصفهان تا شرقی‌ترین نقطه منتهی به شاهین‌شهر پروژه‌هایی در حال انجام است که تا پایان سال تکمیل می‌شود.

فرماندار اصفهان در ادامه به اجرای پروژه مسکن مهر در شاهین شهر اشاره و تصریح کرد: 6 هزار و 500 واحد مسکن مهر در محدوده شاهین‌شهر در حال ساخت است.

وی بیان کرد: این پروژه‌ها با همکاری اداره کل راه و شهرسازی، فرمانداری و شهرداری شاهین‌شهر و نیز معاونت عمرانی استاندار در حال اجراست.

هادی‌زاده به تکمیل این پروژه عمرانی تا بهمن ماه سال جاری اشاره کرد و گفت: امید می‌رود تا زمان دهه فجر به طور قطع این پروژه به بهره‌برداری برسد.

به گزارش فارس، در این مراسم از سوی استاندار اصفهان از فرماندار، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر و معاون عمرانی شهردار و پیمانکار این پروژه عمرانی تقدیر و لوح‌های سپاسی به یک خانواده شهید و نیز لوح تقدیری به معاون استاندار اصفهان تقدیم شد.

/ 1 نظر / 9 بازدید
احمد

با سلام چرا فکری به حال وضعیت سلامت مردم شهرستان نمی شود. چرا بیمارستان نوساز گلدیس به این وضع فجیع افتاده است چرا مدیر شبکه به نام حسن کمالی بهداشت و درمان شهرستان را نابود کرد و کسی حرفی نمی زند چرا مردم برای کمترین خدمت سلامتی باید راهی اصفهان شوند روستاها و شهرهای دیگر که هیچ اندر هیچ شورای شهر خوابه یا دنبال منافع شخصی و باندی خود امام جمعه که پسر خاله حسن کمالی است دولت آبادی همه چیز را تیول خود کردند و نابود ساختند شما چه میکنید مردم ناامید شده اند حیف از این همه جوان که خونشان برای حفظ این نظام ریخته شد حیف از مملکت ایران تاریخ فردا مینویسد که قومی امدند و به نام دین نابود کردند و چاپیدند و رفتند