زن و مرد جوان قاچاقچی گوشی تلفن همراه

زن و مرد جوان قاچاقچی گوشی تلفن همراه
به گزارش شاهین شهرنیوز به نقل از خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از کشف یک محموله گوشی خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال خبر داد.
 
زن و مرد جوان قاچاقچی گوشی تلفن همراهبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ رجبعلی مختاری اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان شاهین شهر حین کنترل خودرو‌های عبوری از محور شاهین شهر به کاشان به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و آن را متو قف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو بیش از ۳۰۵ دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند، ۵۹ عدد گوشی تلفن بی سیم ثابت، تعداد ۱۴۰ عدد باطری تلفن همراه، تعداد یک هزار و ۱۰۰ عدد شارژر تلفن همراه و تعداد ۱۰۸ عدد دهنی گوشی تلفن ثابت خارجی بدون مدارک قانونی گمرکی کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در این رابطه یک مرد و یک زن دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ مختاری با اشاره به اینکه این محموله از جنوب کشور بارگیری و در حال انتقال به تهران بود افزود: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان مربوطه دو میلیارد ریال اعلام شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و مفسدان اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان به آن‌ها نخواهد داد.
/ 0 نظر / 25 بازدید